Gdziekolwiek blog - tanie podróże na własną rękę
Instagram - tanie podróże na własną rękę.
Facebook - tanie podróże na własną rękę.
Youtube-  tanie podróże na własną rękę.
Pinterest - tanie podróże na własną rękę.

gdziekolwiek blog

O nas

 

Cześć! Jesteśmy Ola i Marcin i podróżujemy gdziekolwiek. W myśl zasady, że tani lot wyznacza kierunek średnio raz na dwa miesiące wylatujemy poza Polskę odkrywać nieznane nam miejsca. Kiedy ludzie pytają nas gdzie najbardziej chcemy polecieć odpowiadamy, że nie ma to dla nas znaczenia. Nie dlatego, ze jesteśmy obojętni, ale dlatego że wierzymy, że polecimy wszędzie w zupełnie przypadkowej kolejności.

Oprócz latania z chęcią dzielimy się doświadczeniem jak zorganizować podróż, wyszukać najtańsze loty, zaoszczędzić w podróży i zwiedzić niezwykłe miejsca w kilka dni. 100 zł za lot w dwie strony to już dla nas standard. 

Jeśli macie ochotę podejrzeć co i gdzie robimy, zaczerpnąć praktycznych informacji jak bez dwutygodniowego urlopu zwiedzić kawałek świata, a także poznać oferty podróżnicze czekające na Was każdego dnia zostańcie z nami na dłużej.

Będzie alternatywnie, tanio, minimalistycznie, po naszemu.

 

Azulejos LizbonaOla

Pozytywnie nastawiona do życia Psycholog, miłośniczka eksploracji. Od dziecka kocha podróże i odkrywanie nowych miejsc tych bliskich, ale też dalekich.

Stara się doceniać każdą chwilę i znaleźć w niej coś pozytywnego. Jest miłośniczką natury, lasu, gór, pieszych wędrówek i… makaronu 😊. Kąpiele leśne to jedna z ulubionych jej form odpoczynku. Ola interesuje się także tematami związanymi z uważnością, psychologią podróży i dobrostanem. Zdarzyło jej się badać znaczenie aktywności turystycznej dla dobrostanu psychologicznego człowieka. W podróży robi dużo zdjęć i spisuje myśli, które przychodzą jej do głowy. Wierzy, że droga jest ważniejsza niż cel. Na wycieczkę nie rusza się bez mapy i papierowego przewodnika, a w drodze powrotnej zza granicy już szuka nowych lotów bo… zawsze musi mieć jakiś w kolejce. 

 

Polignano a Mare Bari Włochy                                                         Marcin

Miłośnik natury, zwierząt i samolotów. To z jego ręki wychodzą wszystkie filmowe kadry gdziekolwiekblog.

Jest samoukiem, który codziennie poszerza swoją wiedzę. Jego największą pasją i pracą jest produkcja i montaż filmów. Nagrywa aparatem, kamerą sportową i dronem. Jego plecak ze sprzętem filmowym i doświadczenie od kilku lat nieustannie rośnie. Lubi miejsca nieoczywiste, odludne i takie zwykle znajduje na swojej turystycznej drodze.

Golden hour to jego ulubiona godzina, bo wtedy słońce do filmowania jest najlepsze. W podróży dużą uwagę zwraca na lot, ponieważ jest pasjonatem lotnictwa i świetnym organizatorem. Kocha spanie pod namiotem, filmy dokumentalne i muzykę elektroniczną.

 

 

 

 

 

gdziekolwiekblog

Instagram - gdziekolwiek blog - tanie podróże na własną rękę
Youtube - gdziekolwiek blog - tanie podróże na własną rękę
Pinterest - gdziekolwiek blog - tanie podróże na własną rękę
Facebook - gdziekolwiek blog - tanie podróże na własną rękę

Wszelkie prawa zastrzeżone ©