O nas

 

Cześć! Jesteśmy Ola i Marcin i podróżujemy gdziekolwiek. Praca na pełnych obrotach i nauka nie przeszkadzają nam w zwiedzaniu i odkrywaniu nowych miejsc kilka razy w ciągu roku. Podczas ostatnich dwunastu miesięcy udało nam się zwiedzić jedenaście pięknych lokalizacji i wcale nie zamierzamy przestać eksplorować. Jeśli macie ochotę podejrzeć co i gdzie robimy, zaczerpnąć praktycznych informacji jak tanio i bez dwutygodniowego urlopu zwiedzić kawałek świata, a także poznać oferty podróżnicze czekające na was każdego dnia zostańcie z nami na dłużej. Będzie alternatywnie, minimalistycznie, tanio, po prostu, po naszemu.

 

  Ola

Pozytywnie nastawiona do życia miłośniczka eksploracji. Od dziecka kocha podróże i odkrywanie nowych miejsc tych bliskich, ale też dalekich. Stara się doceniać każdą chwilę i znaleźć w niej coś pozytywnego. Jest miłośniczką natury, lasu, gór i pieszych wędrówek. Lubi robić zdjęcia, choć ciągle się tego uczy. W podróż nie rusza się bez mapy i papierowego przewodnika. Poza podróżami jej pasją jest psychologia i muzyka elektroniczna.

 

                                      Marcin

Od niedawna podróżujący pasjonat lotnictwa. Jest samoukiem i chętnie dzieli się swoją wiedzą o lotnictwie. Ukończył kurs szybowcowy i wykonywał samodzielne loty. Wolny czas chętnie spędza obserwując samoloty i szybowce. Pochodzi znad morza, lubi pływać i nurkować, chętnie także wędruje odkrywając nowe i nieznane miejsca. Od roku amatorsko zajmuje się produkcją filmową. Od kilku miesięcy zgłębia także tajniki pracy z dronem. Poza podróżami i lotnictwem relaksuje się przy muzyce elektronicznej i techno.

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone

Jesteśmy na: